به نام خدا

اقامت چندین ساله ی صاحب شرکت زیور سان رز در اروپا و در کشوری که کمپانی Ventoni قرار دارد، و همچنین همکاری نزدیک با این کمپانی جهت معاملات تجاری برای تامین مواد اولیه و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی باعث شد که این کمپانی نمایندگی انحصاری محصولات خود را در ایران به شرکت زیور سان رز پیشنهاد نماید که مورد قبول مدیریت شرکت قرار گرفت.

شرکت Ventoni Cosmetics در سال 1995 در شهر Rudozem تاسیس شده است. این شرکت با تیم متخصص خود، لوازم آرایشی بهداشتی را با کیفیت بالایی تولید می کنند. از ویژگی های محصولات این شرکت می توان به سودمندی، جدید بودن، تاثیرگذاری و سلامت کالا اشاره کرد. پایه ای ترین ارزش این شرکت صداقت در مقابل مشتری و تناسب حقیقی بین قیمت و کیفیت می باشد. قاعده ی اصلی این شرکت وفاداری به مشتریان می باشد. محصولات شرکت Ventoni به کلیه کشور اروپایی صادر می شود. این محصولات مطابق با قوانین ملی و اروپایی ساخته می­ شوند و دارای استانداردهای بین المللی ISO 9001:2008 و /ISO 22716:2007 /GMP هستند.

محصولات جدید شرکت Ventoni، حالتی متمرکز از پیشرفت های جدید در زمینه ی علم لوازم آرایشی و بهداشتی است که بر پایه ی مواد اولیه با منشاء گیاهی و بهترین مواد و عناصر آرایشی می باشند. این خلاقیت و نتیجه سودمند برای پوست و مو بازتاب آخرین تکنولوژی و محیط مساعد تولید ترکیبات عمده کمپانی های تولید مواد اولیه اعم از شرکت های فرانسوی، آلمانی و آمریکایی همچون Kelco،Sederma ،  BASF،  Seppic و CODIF می باشد که در این محصولات فقط بر روی خود مواد اولیه تاکید نشده بلکه تمرکز اصلی بر روی تاثیر ترکیبی این مواد می باشد تا دنیای جدیدی سرشار از احساس، نرمی، لطافت و ظرافت با اثر بخشی درازمدت در سایه مساعدت تمام کمپانی ها بدست آید. همه اینها تنها با تکنولوژی سازگار با محیط زیست امکان پذیر شده است.

شروع کار با تحقیق و بررسی بر روی محصولات این کمپانی همراه با برآورد نیازهای داخلی کشور در این مورد بوده است. همچنین به دلیل اینکه کلیه تولیدات این کمپانی بر اساس استانداردهای جهانی بوده و با تکنولوژی روز اروپا هماهنگ می باشد و بر پایه ی استفاده از مواد اولیه ی طبیعی، گیاهی و معدنی قرار دارد، به جهت حفظ ارزش های بهداشتی و فرهنگ استفاده از محصولات سالم با کیفیت بالا و برای ارتقای بهداشت عمومی تصمیم به همکاری با این کمپانی گرفته شد.

علت های اصلی برای تصمیم گیری جهت همکاری با کمپانی Ventoni به قرار ذیل میباشند:

  • واردات محصولاتی با استاندارد بالا و کیفیت بالای جهانی
  • واردات کالاهایی که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده باشند
  • کالاهای وارداتی باید نیازهای بهداشتی جامعه را تامین نموده و تاثیرپذیری آنها با روشهای مختلف ثابت شده باشد.
  • کیفیت محصولات باید در حد اعلای استانداردهای جهانی بوده و تاثیرات مفیدی بر روی سلامت جامعه ایرانی داشته باشد.
  • در ساخت و ترکیب کالاها از مواد اولیه طبیعی و مفید که منشاء گیاهی و معدنی دارند استفاده شده باشد تا علاوه بر تاثیرات مفید اثرسوء بر سلامت جامعه نداشته باشد.
  • علاوه بر داشتن قیمت مناسب مطابق نیازهای اساسی بهداشتی و درمانی جامعه بوده و هزینه­ی بیهوده بر جامعه تحمیل ننماید.

با این اهداف شروع به همکاری با این کمپانی نمودیم و پس از اطمینان از بسته بندی و کیفیت بالای محصولات اقدامات لازم برای اخذ مجوزهای قانونی ورود کالا انجام گردید. پس از سه سال تلاش بی وقفه بالاخره مجوز ورود محصولات بچه گانه به نام بیوندا و محصولات بهداشتی بیوندا و بیوندا رنگ موی بسته بندی شده و کرم های محافظتی و پوستی به نام آرگان رز و محصولات مردانه آرگونئو اخذ شد و آماده ی ارائه ی محصولات به هموطنان عزیز می باشیم. آرزوی ما تحویل کالاهایی در حد استاندارد های جهانی با کیفیت فوق العاده بالا و در حد نیاز جامعه ی ایرانی می باشد.

با توجه به اینکه ایرانی شایسته ی بهترین ها است در تلاش هستیم تا بتوانیم قدمی در جهت تامین نیازهای اساسی بهداشتی جامعه برداریم و در این راه از هیچ گونه کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

محصولات تولید شده با بهترین و برترین کیفیت، با جدیدترین تکنولوژی و استاندارد جهانی روز دنیا.

photo_2016-10-20_09-26-41