فروشگاه

بیوندا رنگ موی بادامی طلایی (۶٫۳۱)


Bionda Hair Color Golden Almond(6.31)

توضیحات

شماره مجوز بهداشت: ۲۱۵۲۸۰۸۰۳۴۷۱۷۶۹۲

با رنگ موی بیوندا کیفیت حرفه ای: پوشش کامل موهای سفید، رنگی قوی، ماندگاری طولانی و موهایی براق، نرم و جوان به دست خواهید آورد.

  • این محصول با ترکیبی از روغن های طبیعی: مورینگا(درخت زندگی)، روغن درخت شی، زیتون و پروتئین گندم، از مو هنگام رنگ کردن محافظت می کند و به آن جلوه طبیعی و زیبا می دهد.
  • روغن مورینگا یکی از روغن های حاوی آنتی اکسیدان و همچنین شامل مقدار زیادی از ویتامین های A و C و کارتنوئیدها، روی، سلنیم، کروم، کلسیم، مس، کلروفیل، امگا-۳، امگا-۶، امگا-۹ و گوگرد می باشد.
  • بسته حاوی:

یک عدد تیوب حاوی کرم رنگ (۶۰ml) یک عدد بطری حاوی اکسیدان (۶%,۶۰ml) یک عدد بسته حاوی ماسک مو (۲۰ml) یک عدد بسته حاوی سرم محافظ (۱۰ml) یک عدد دستورالعمل استفاده یک جفت دستکش محافظ

  • سرم محافظت کننده: قبل از مصرف رنگ، این سرم با ایجاد لایه ای در تمام سطح مو، از آن محافظت می کند.
  • رنگ موی بیوندا: محلولی موثر از رنگدانه ها می باشد که از آثار روغن های طبیعی مانند مورینگا، روغن شی، زیتون و پروتئین گندم نیز بهره می برد.
  • ماسک ترمیم کننده: دارای PH متعادل بوده که رنگ را تثبیت کرده و در عین حال مو را تغذیه می کند.

پیشنهاد بیوندا: پروتئین گندم و روغن درخت شی از مو هنگام رنگ کردن محافظت می کند و به آن جلوه طبیعی و زیبا می دهد. چون این رنگ مو از هیدروژن پراکسید و فنیلن دی آمین، ریسورسینول و آمونیاک تشکیل شده است بنابراین از تماس با چشم ها جداً خودداری گردد، به محض تماس با چشم، فوراً با آب فراوان شست و شو داده شود. از دستکش های محافظی که داخل جعبه است استفاده کنید. بعد از استفاده موهایتان را آبکشی نمایید. اگر از مواد شیمیایی برای موهایتان استفاده کرده اید حداقل برای دو هفته صبر کنید. در ارتباط با واکنش های آلرژیک با یک پزشک مشورت نمایید. دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. به خانم هایی که بعلت استفاده از رنگ موهای شیمیایی و دکلره موهای آنها مقاومت خود را از دست داده و یا دارای موهای آسیب دیده هستند پیشنهاد میکنیم از شامپوی نرم کننده و مخصوصاً ماسک موی بیوندا برای موهای رنگ شده استفاده کنید و از آسیب دیدن موهای خود جلوگیری و دوباره موهایی زیبا، خوش حالت، براق و بادوام داشته باشید.

Contains: Natural Oils-Moringa(Tree of Life) , Shea Butter,Olive Oil and Wheat Protein